محل تبلیغات شما

سلام، این هفته طبق معمول این چند هفته به درس و مشق و کلاسهای بچه ها و دیگر کارهای معمول  گذشت. روز شنبه رایین جونم به اتفاق بابایی رفت کلاس زبان و قرار شد من برم سراغش. حوالی ساعت 6:30 بعد از  ظهر آوین طلا رو به کلاس تکواندو رسوندم. زن عمو فرشته تماس گرفت که به اتفاق نازنین زهرا، قصد اومدن به خونه ما رو دارند. به اصرار من قرار شد برای شام بیایند. بعد از آوردن رایین جونم از کلاس، مشغول درست کردن شام شدم.  عمو محسن اینها حوالی ساعت 9 شب اومدند و تا آخر شب هم موندند. راستی هفته قبل همونطور که گفتم، باتوجه به مریضی  من و آوین طلا و مامان جون، نتونستیم تولد بگیریم در نتیجه به این هفته موکول شد. سه شنبه خاله رضوان گفت که می خواد به بهونه تولد من  بیاد خونه ما، در نتیجه بعد از برگشت از سر کار کیک تولد گرفتم و به محض رسیدن خونه مشغول درست کردن شام شدم. خاله رضوان و مامان جون رو هم به اصرار شام نگه داشتم. بعد از خوردن شام، بساط تولد رو به راه انداختیم. البته با توجه به اینکه تولد آوین طلا هم 24 مهرماه هستش و به خاطر تقارن با محرم وصفر نمی شد جشن تولد بگیریم قرار بر این شد که تولد من و آوین طلا باشه و جشن اصلی آوین جونم، بمونه بعد از ماه صفر البته همزمان با تولد رایین جونم. خدا رو شکر خیلی خوش گذشت. آوین عزیزم ، عشق مامان تولدت هزاران بار مبارک. عشق قشنگم برات بهترینها رو آرزو می کنم. انشا الله همیشه دلت خوش باشی و هر روز شاهد موفقیتها و شادکامیهات باشم. راستی آوین و مدیسا هم برای کادو برای من نقاشی خوشگل کشیده بودند. دست قشنگش و هنرمندشون درد نکنه.

روز چهارشنبه، با توجه بازگشت آقا مرتضی، شوهر خاله فتانه از کربلا، به اتفاق مامان جون و خاله رضوانسری به اونجا زدیم.روز پنج شنبه بعد از ظهر، آوین جونم کلاس چرتکه داشت. در نتیجه من و آوین طلا، راهی کلاس چرتکه شدیم. بعد از برگشت از کلاس، به اتفاق مامن جون رفتیم خونه آقا جون تا احوال آقاجون رو بپرسیم. دایی مسعود هم از تهران اومده بود. بعد از یک ساعت به خونه  مامان جون برگشتیم. شام خونه مامان جون موندیم و بعد از شام به خونه برگشتیم.

اینم عکسهای ما در شب تولد 

هفته ای با تعطیلات یک روز در میان

افتادن پنجمین دندون آوین طلا

آوین عزیزم تولدت هزاران بار مبارک

آوین ,تولد ,رو ,خونه ,جون ,شام ,بعد از ,آوین طلا ,به اتفاق ,و آوین ,رایین جونم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها